Новини України. 29 липня. У Севастополі відбулася генеральна репетиція військового параду і водно-спортивного свята на честь Дня Військово-морського флоту Росії.

У Севастополі відбулася репетиція параду

Про це повідомили в штабі Чорноморського флоту Росії.

Святкування у цьому році будуть скромними і без високопосадових гостей. Візит до Севастополя президентів України і Росії Віктора Януковича та Дмитра Медвєдєва не відбудеться.

У генеральній репетиції військово-морського параду взяли участь 30 російських плавзасобів, понад 3 тисячі військовослужбовців і близько 30 одиниць бронетехніки. Втім, нічого нового на цьогорічному параді не буде.

За словами начальника прес-служби Чорноморського флоту Росії у Севастополі В’ячеслава Трухачова, невеликі зміни стосуватимуться підвищення динамічності, видовищності самого параду і водно-спортивного свята, кульмінацією якого буде висадження військово-морського десанту та імітація захоплення морськими піхотинцями ділянки суші.

Раніше перший заступник голови Севастопольської міськдержадміністрації Сергій Савенков заявив, що в місті очікують на українського і російського президентів.

Не буде на параді і Януковича, який відпочивав неподалік. Сьогодні від відлетів до Луганської області, де стався вибух на шахті.

Разом із тим у штабі Чорноморського флоту Росії кажуть, що очікують на святкуванні Дня російського флоту чимало українських депутатів і політиків, які теж зараз відпочивають у Криму.

Раніше Янукович запросили Медведєва на День флота Росії. А Росія в Севастополі відсвяткувала День флотаУкраїни.

Джерело tochka.net

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.