Новини світу. 5 липня. Данія. Відео. У документальному фільмі, присвяченому роботі поліцейських Копенгагена, що транслювався на данському телеканалі Kanal 5, співробітники поліції розповіли про негласні правила поведінки в ісламських районах столиці.

Поліція боїться мусульманських кварталів

У фільмі використовується відеозапис з камери, що знаходиться в поліцейському автомобілі, на якій знято переслідування порушника, який переховується в результаті в ісламському кварталі. Один з поліцейських пояснює, що автомобіль порушника поїхав в ісламський район, де він не може навіть вийти з машини, щоб заарештувати злочинця, передає «Седмица».

«Я, безумовно, усвідомлюю, що мені не можна виходити з машини і не слід переслідувати його в таких районах, як цей, – розповідає поліцейський. – Вдома мене чекає родина, і я хочу після роботи повернутися до своїх близьких».

По ходу дії фільму пояснюється, що, коли переслідування злочинця переміщається в Коккедаль (мусульманський район), офіцер, як правило, стикається з певною проблемою: поліцейські є тут «небажаними гостями», і люди часто кидають в них камінням.

Про світ від Nеwsmarket: Польського журналіста засудили до 3 років за наклеп на Лукашенка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.