Новини України. 1 липня. Луганщина. Старшого сержанта, інспектора ДАІ Олексія Косякова, а також інспектора Сливу, які були замішані у скандалі з народним депутатом Володимиром Ландиком, звільнили за порушення інструкції несення патрулювання.

ДАІ
Косяков та Слива уже не ДАІшники

Про це повідомила начальник Відділу зв’язків з громадськістю управління МВС України в Луганській області Тетяна Погукай.

За її словами, вони порушили виданий у квітні 2011 року міністром МВС України наказ про те, що з червня співробітники ДАІ зобов’язані патрулювати на дорогах державного значення з включеними маячками.

«При здійсненні перевірок порядку 10 співробітників ДАІ за порушення інструкцій патрулювання були звільнені від займаних посад. У тому числі інспектори Косяков і Слива. Вони несли службу на дорозі державного значення без включеного маячка. Як вони потім пояснили, в Маячку перегоріла лампочка. Однак вони нічого не зробили, щоб ліквідувати несправність … Тому наказом від 18 червня Косяков і Слива були звільнені від займаних посад, і переведені на службу в інші підрозділи. Наскільки мені відомо, в даний момент вони оформляються в патрульну службу», – розповіла Погукай.

Нагадаємо, 12 березня співробітники ДАІ Косяков і Слива зупинили автомобіль, в якому перебував народний депутат України Володимир Ландик. Після інциденту інспектори заявили про те, що охоронець народного депутата побив співробітника ДАІ.

Сам Ландик спочатку заперечував факт побиття інспектора Державтоінспекції.

«Ніхто – ні я, ні мій водій, до нього пальцем не доторкнулися. Так, коли я з ним розмовляв, і він не хотів пропускати нашу машину, він поліз рукою до кобури або до газового балончика. Я не знаю навіщо, після цього вийшли з машини мої два помічники, які сказали йому: “Ти цього не роби, це народний депутат України», – розповів Ландик.

Разом з тим начальник відділу зв’язків з громадськістю УМВС України в Луганській області Погукай повідомила про те, що факт побиття співробітника ДАІ все ж був.

УМВС України в Луганській області клопотало перед міністром внутрішніх справ про заохочення старшого сержанта Олексія Косякова, який в суботу, 12 березня, зупинив автомобіль, в якому знаходився народний депутат Ландик, і «проявив принциповість».

16 березня охоронець народного депутата від Партії регіонів Ландика вибачився перед старшим сержантом, інспектором ДАІ Косякова. Ландик також приніс свої вибачення.

Джерело Цензор.нет

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.