Новини україни. 15 липня. Якби вибори відбулися у наступну неділю, то вже понад 60% виборців не знали б, за яку партію або кандидата в президенти України проголосувати, взагалі не мали б намірів брати участь у виборах або проголосували б проти всіх.

Люди не вірять політикам

Про це свідчать результати опитування, яке GfK Ukraine здійснила у червні 2011 року.

На виборах до Верховної Ради лише 38% знали б, за яку партію проголосувати. 16% українців не брали би участі у виборах, 24% проголосували би проти всіх та ще 22% не знали б, за яку партію проголосувати — загалом, 62% виборців. Це найвищий показник за останні роки, ще в грудні 2010 року таких виборців було лише 45%.

На президентських виборах знали б, за кого проголосувати, теж лише 38%. 26% українців не брали би участі у виборах, 22% проголосували би проти всіх та ще 14% не знали б, за якого кандидата проголосувати — загалом, 62% виборців проти 49% у грудні 2010 року.

Опитування проводилося компанією GfK Ukraine протягом 2-16 червня 2011 року. Загальна вибірка опитування складає 1000 респондентів у віці від 16 років. Вибірка є репрезентативною для населення України за статтю, віком, регіоном проживання та розміром населеного пункту. Опитування проводилось методом особистого інтерв’ю.

Джерело Дзеркало тижня

Про Україну від Newsmarket: Держава витратить 5 млрд грн на пластикові кілочки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.