Новини медицини. 12 липня. Дуже часто в житті людини бувають ситуації, коли дуже важко бути спокійним, сконцентрованим і урівноваженим.

Фахівці радять не боятися звертатися до професійних психологів

Практично щодня, втікаючи від повсякденних питань і скрутних ситуацій без відповідей, людина сама собі вибудовує гору труднощів, відзначають експерти. Саме для вирішення таких питань і ситуацій радять звернутися до фахівця, а саме до кваліфікованого психолога або психотерапевта.

Складнощі, які періодично виникають в нашому житті, часто викликають у нас тривогу, дискомфорт, страх і інші негативні почуття і емоції. Найчастіші причини повсякденних стресів і психологічних проблем: невирішені питання на роботі, конфлікти в сім’ї, навіть невелика поломка автомобіля – усе це здається дрібницею, але саме це і є причиною серйозних психологічних проблем.

Більшість людей, не дивлячись на “модність” депресії і подібних станів, все ж вважають, що психологічна допомога їм не потрібна, і тільки деякі з них, реально розуміючи потребу в психологічній допомозі, думають, що вони не готові звернутися по допомогу до психолога. Проте це лише наш страх, і нічого більшого, зауважують експерти НоуХауМед.

Адже, по суті, перша психологічна консультація, найчастіше стає першим кроком людини до нового поліпшеного життєвого шляху. І саме цей перший крок, сміливо можна назвати вирішальним і найголовнішим.

Завдяки такій рішучості ви можете не лише проаналізувати і побачити, як можна покращити життя, але й моделювати способи, за допомогою яких, в майбутньому легше буде будувати стосунки з оточенням і швидше знаходити виходи з конфліктних ситуацій. Також, відзначають експерти, розмова з психологом допоможе бути сміливішим при прийнятті важливих рішень.

Існує ще одне популярне питання, яке хвилює дуже багатьох людей – в чому відмінності різних психологічних кабінетів і психологічної підтримки в медичних центрах.

Тут одна відповідь очевидна – психолог, до якого ви звертаєтеся за допомогою, має бути висококваліфікованим фахівцем у своїй галузі, адже, пацієнт довіряє йому своє здоров’я. Тому радять робити вибір на вивченні стажу роботи і кваліфікації фахівця, до якого хочете звернутися.

Психолог зможе допомогти тільки тоді, коли побачить, що ви гранично відкриті і відверті з ним. Тому дуже важливо звернутися до професіонала, який є дипломованим і кваліфікованим фахівцем, а також цікавим співрозмовником, який вселяє вам довіру і умиротвореність.

Обов’язковою основою усіх консультацій, діагностики або тренінгу є анонімність і конфіденційність, тобто обов’язково враховується індивідуальність і унікальність кожного клієнта.

За матеріалами НоуХауМед

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.