Новини медицини. 26липня. Слідкуючи за харчуванням, знаючи, які саме продукти вам шкодять, а які ні, можна без проблем досягти оптимальної ваги, що допоможе уникнути низки хвороб. Спеціальна діагностика для цього у світі вже існує.

товстий чоловік-зайва вага
Отримати оптимальну вагу на все життя цілком реально

Теперішні методи профілактики та попередження хвороб значно полегшують роботу медикам та дозволяють пацієнту не захворіти або при потребі схуднути, заощадивши при цьому кошти, переконані експерти.

За допомогою різних методик, зокрема програми “Формед”, можна поступово, і головне, без ризику для здоров’я позбутися зайвих кілограмів і зафіксувати оптимальну вагу на все життя, що необхідно для підтримки здоров’я.

Спершу програму призначали для корекції обміну речовин при цукровому діабеті, ішемічній хворобі серця, вірусних гепатитах і проблемах метаболізму. Але медики помітили, що людина заодно може схуднути без шкоди для здоров’я.

За словами фахівців клініки “НоуХауМед”, обстеження проводять на спеціальному аналізаторі, результати якого дозволяють визначити точну причину порушення обміну речовин. Згідно з отриманими даними призначають лікування і розписують індивідуальний раціон харчування.

“Інколи до нас звертаються пацієнти, які будь-що хочуть схуднути, – ропзовідає директор клініки Олена Шевченко, – Вони сідають на строгі дієти, ковтають пігулки. Швидко позбуваються кілограмів, але через тиждень-два знову поправляються. Цей ефект називається “йо-йо”. Унікальність програми в тім, що вона дозволяє уникнути цього. Жирова тканина спалюється, але об’єм активної м’язової тканини зберігається і навіть збільшується”.

Це важливо, бо саме м’язова маса в організмі визначає рівень обміну речовин. У процесі лікування лікар строго контролює ці показники.

“У результаті не лише зникає зайва вага, а й покращуються пропорції тіла, активізуються обмінні процеси”, – відзначає Олена Шевченко.

Причиною зайвих кілограмів може бути затримка води в організмі. Тоді лікарі відправляють на додаткове обстеження щитовидної залози, сечових шляхів, серцево-судинної системи. Назначають проходження відповідного тест, якщо проблема ховається в непереносимості певних продуктів. Це може проявлятися різними прихованими алергічними реакціями – ринітом, астмою, мігренню.

Для цього, зокрема, існує тест на харчову непереносимість IMUPRO 300, який визначає вплив на організм 272 різних продуктів і харчових добавок.

Після обстеження “від голови до п’ят” спеціалісти клініки визначають, які методи лікування потрібні конкретному пацієнту. Лікарі перевірять, чи немає прихованих алергічних реакцій на звичну їжу, визначать, чи досить у кишківнику потрібних ферментів. За необхідністю зроблять “біохімію” крові, аналізи на гормони, маркери жирової тканини, спектральний аналіз мікроелементів. Така діагностика дозволяє скласти ефективні індивідуальні програми, скеровані передусім на збереження здоров’я, а значить на активне життя і молодість.

За матеріалами НоуХауМед

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.