Новини України. 8 липня. Віктор Янукович на прес-конференції зробив чергову помилку.

Янукович не перестає "приємно" дивувати

Янукович назвав Олімпіаду 2022 року “Чемпіонатом світу”. Відповідаючи на питання, чи претендуватиме все таки Україна на те, щоб приймати зимову Олімпіаду 2022 року, Янукович сказав:

“Що стосується перспективи чемпіонату світу 2022 року, проведення у Карпатах. Це наша ініціатива, ми провели величезну роботу з Міжнародним олімпійським комітетом. Ми увійшли у п’ятірку країн, які претендують на проведення цього чемпіонату. У нас є проект, ми, не чекаючи цього рішення, почали працювати”.

За словами Януковича, наразі на стадії проектування знаходяться конкретні об’єкти інфраструктури для проведення Олімпіади. Крім того, Янукович зазначив, що зараз йдеться також про проведення в Україні чемпіонату Європи з баскетболу.

“Ми працюємо з Олександром Волковим, з активом баскетбольної ліги, щоб Чемпіонат Європи з баскетболу відбувся у 2015 році. Є величезна ймовірність того, що нам вдасться це зробити”, – сказав він. Янукович також зазначив, що “сьогодні багато робиться для розвитку хокею”. “Ми розраховуємо на те, що Україна буде і хокейною державою”, – додав він.

Джерело УП

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.