Новини культури. 21 липня. Росія. Тисячі глядачів всеросійської музичної події в паніці здають квитки на фестиваль. Через матч “Спартака” міліція не впорається з такою великою кількістю людей.

Влада запропонувала перенести фестиваль на наступні вихідні

Рішення про скасування заходу прийняли в МВС РФ по Нижегородській області за день до події.

“У місті не може відбуватися два масових заходи, чисельність аудиторії яких перевищує 2000 чоловік, – розповів заступник начальника Управління МВС РФ по Нижегородській області Олександр Фомін. – У ці вихідні всі сили правоохоронних органів спрямовані на забезпечення порядку під час проведення футбольного матчу “Волга” – “Спартак”. Крім того, фестиваль визнаний несанкціонованим, організатори не узгодили з нами його проведення”.

Оперативники заявили, що припинять будь-яку діяльність в районі, де мав відбутися фестиваль, і розженуть приїжджих, навіть якщо вони з інших міст.

Фестиваль “Рок-літо” одне з наймасштабніших подій у Росії. На захід повинні були приїхати Сергей Шнуров, “Сплин”, “Король и Шут”, “Пилот”, “Ногу свело”, “Калинов мост” і багато інших груп.

“Усім зіркам вже виплачений аванс і сплачені квитки туди і назад, – каже організатор фестивалю Ірина Дмитрієва. – Це півмільйона рублів, така ж сума витрачена на організацію місць проживання людей, харчування, будівництво концертних майданчиків. Нам залишається сподіватися тільки на диво.

Всі квитки на фестиваль давно розкуплені. За попередніми підрахунками організаторів, на захід мало з’їхатися понад 2000 осіб з усієї Росії.

Керівництво МВС запропонувало організаторам перенести фестиваль на наступні вихідні.

Джерело lifenews

Тисячі глядачів всеросійського музичної події в паніці здають квитки на фестиваль. 

 

 

 

 

 

 

18:21, четвер 21 липня 2011 

 

 

 

Ганна Селиванова, Life News Online 

 

 

 

Рішення про скасування заходу взяли в МВС РФ по Нижегородській області за день до події. 

 

 

 

– У місті не може відбуватися два масових заходи, чисельність аудиторії яких перевищує 2000 чоловік, – розповів Life News заступник начальника Управління МВС РФ по Нижегородській області Олександр Фомін. – У ці вихідні всі сили правоохоронних органів спрямовані на забезпечення порядку футбольного матчу «Волга» – «Спартак». Крім того, фестиваль визнаний несанкціонованим, організатори не погодили з нами його проведення. 

 

 

 

Оперативники заявили, що будуть припиняти будь-яку діяльність в окрузі, де мав відбутися фестиваль, і розганяти приїхали, навіть якщо вони з інших міст. 

 

 

 

Фестиваль «Рок-літо» одне з наймасштабніших подій у Росії. На захід повинні були приїхати Сергій Шнуров, «Сплін», «Король и Шут», «Пілот», «Ногу звело», «Калинов мост» і багато інших груп. 

 

 

 

– Усім зіркам вже виплачений аванс і сплачені квитки туди і назад, – каже організатор фестивалю Ірина Дмитрієва. – Це півмільйона рублів, така ж сума витрачена на організацію місць проживання людей, харчування, будівництво концертних майданчиків. Нам залишається сподіватися тільки на диво. 

 

 

 

Всі квитки на фестиваль давно розкуплені. За попередніми підрахунками організаторів, на захід мав з’їхатися понад 2000 осіб з усієї Росії. 

 

 

 

Керівництво МВС запропонувало організаторам перенести фестиваль на наступні вихідні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.