Новини України. 8 липня. Відео. Прес-секретар президента Дарка Чепак визнала, що попередньо узгоджувала з журналістами теми запитань, які були поставлені на прес-конференції президента.

Дарія Чепак
Чепак узгоджувала з журналістами теми запитань

Про це Чепак сказала після закінчення прес-конференції Януковича у п’ятницю. “Ми обговорювали теми, які би хотіли обговорити журналісти. Це було не зараз, це було ще місяць тому”, – сказала Чепак. За її словами, “так роблять всі прес-служби світу”.

Під час прес-конференції стався інцидент між журналістами та Чепак. На прес-конференціях президента, починаючи з часів Леоніда Кучми, журналісти самостійно біля мікрофонів складали список на запитання в порядку черговості.

Так і цього разу представники київських ЗМІ склали свій список. Перед початком прес-конференції, Чепак забрала цей список собі. Коли доходила черга ставити запитання представникам київських мас-медіа, вона надавала слово, керуючись не списком, а власними побажаннями.

Так, коли наприкінці прес-конференції черга дійшла до київських журналістів, то за списком питання мала ставити Наталя Соколенко з каналу СТБ, але Чепак надала слово газеті “Комсомольська правда в Україні”, яка входить до президентського пулу. В підсумку Соколенко почала ставити питання без мікрофона. Воно стосувалося теми утисків журналістів.

Вона також передала Януковичу листа руху “Стоп цензура!”, де викладено список останніх фактів утисків ЗМІ, а також пропозиції щодо покращення цієї ситуації. Однак Янукович пішов з прес-конференції, не забравши звернення, яке так і залишилось на столі, за яким сидів президент, пише УП

Кумедне від NewsMarket: дізнайтесь, як Янукович знову “проколовся”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.