Новини футболу. 18 липня. Відео. Збірна Бразилії програла у чвертьфіналі Кубку Америки Парагваю. На груповому етапі команди, нагадаємо, внічию 2:2.

Збірна Парагваю перемогла за серією пенальті

Перший тайм йшов явно під диктування бразильців. “Пентакампеони” володіли перевагою і вели хід матчу. Саме підопічні Ману Менезеса бігали навколо штрафної парагвайців, але толком в неї не входили.

А ось команда Херардо Мартіно намагалася діяти на контратаках, але теж безрезультатно. Бразильці атакували і, природно, створювали моменти. У середині першого тайму міг забити Неймар. Надія нації бив з дуже зручної позиції, але молодий форвард “Сантоса” пробив кудись повз ціль.

В результаті, перший тайм хоч і залишився за збірною Бразилії, рахунок залишився не відкритим. Варто зазначити, що головним тренерам обох збірних було про що поговорити зі своїми підопічними.

На початку другого тайму бразильці збільшили темп. Неймар зобов’язаний був забивати. Молодий нападник отримав чудовий шанс. Форвард отримав м’яч в межах штрафного, прибрав на замаху захисника і бив, але потрапив у Вільяра. Добивання у виконанні Майкона було зовсім неточним. Незабаром нападник “Сантоса” пробив з лінії штрафний, але м’яч полетів повз ворота.

Бразильці продовжували володіти перевагою. “Пентакампеони” атакували і намагалися забити, а от парагвайці сиділи в обороні. Міг забити і другий гравець “Сантоса“. Пауло Енріке бив з лінії штрафного, м’яч летів у ворота, але Вільяр на пару з штангою відвів загрозу від воріт збірної Парагваю.

Незабаром голкіпер номінальних гостей зробив просто приголомшливий сейв. Після навісу зі штрафного Пато обробив м’яч і бив в упор, але Вільяр якимось дивом примудрився зреагувати і врятувати ворота.

За десять хвилин до кінця зобов’язаний був забивати Пато. Він отримав передачу від Робіньо, вискочив на рандеву з Вільяром, бив в упор. М’яч влучив у воротаря, Пато намагався головою добити м’яч, але пробив повз ціль.

У додатковий час нічого не змінилося. Бразильці володіли перевагою, але нічого витягти не могли. Однак емоції явно били через край. Все це закінчилося бійкою. Організував її бразилець Лукас Лейва, а відповів йому Алькарас. Серхіо Пессота заспокоїв емоції і відправив обох гарячих хлопців на достроковий відпочинок.

Другий чвертьфінал теж закінчився серією пенальті.

Все почалося з промаху Елано. Гравець “Сантоса” відправив м’яч у небеса. Баррето продовжив почин суперника, відправивши м’яч біля штанги. Тьягу Сілва пробив у ворота, але Вільяр врятував ворота, вгадавши напрямок удару.

Першим гравцем, який забив, став Марсело Естігаррібіа. Бразильці продовжували бити повз ворота. Андре Сантос запустив м’яч теж кудись у небеса. Ріверос забив свій удар. А ось Фред за прикладом партнерів пробив повз ворота. Збірна Парагваю йде далі.

Бразилія – ​​Парагвай 0:0 (по пен. – 0:2)

Серія пенальті: Елано – 0:0 (мимо); Баррето – 0:0 (мимо); Тьягу Сілва – 0:0 (воротар); Естігаррібіа – 0:1; Андре Сантос – 0:1 (мимо); Ріверос – 0:2; Фред – 0:2 (мимо).

Збірна Бразилії: Жуліо Сезар, Майкон, Лусіо, Тьягу Сільва, Андре Сантос, Рамірес, Лукас Лейва, Пауло Енріке Ганс (Лукас Моура, 100), Рабіна, Пато (Елано, 111), Неймар (Фред, 79).

Збірна Парагваю: Вільяр, Верон, Да Сілва, Алькарас, Торрес (Марекос, 69), Віра (Баррето, 63), Касерес, Ріверос, Естігаррібіа, Вальдес, Барріос (Перес, 83).

Попередження: Андре Сантос, 56; Майкон, 59 – Віра, 20; Баррето, 64; Марекос, 71, Естігаррібіа, 111.

Вилучення: Лукас Лейва, 113 – Алькарас, 113.