Новини технологій. 10 липня. Команда дослідників з Оксфордського університету розробила так звані біонічні окуляри для людей із слабким зором.

Біонічні окуляри
Біонічні окуляри допоможуть краще бачити

Прототип цієї системи, продемонстрований в рамках виставки Royal Society Summer Science Exhibition, зовні схожий на звичайні окуляри, проте включає в себе комплекс датчиків та камер, інформація з яких представляється у вигляді набору точок за допомогою безлічі світлодіодів.

Подібна розробка дозволяє людям, страждаючим від макулярної дистрофії сітківки та інших зорових розладів, сприймати нехай вельми спрощену, але правильну картину навколишньої дійсності.

Крім того, творіння оксфордських вчених реалізує деякі сучасні технології, що застосовуються у фото та ігрової індустрії, наприклад, розпізнавання осіб, відстеження рухів і позиції об’єктів, а також датчики глибини.

Таким чином, люди навіть з серйозними порушеннями зору за допомогою таких біонічних окулярів і портативного блоку обробки інформації, що міститься в кишені, можуть вести повноцінний спосіб життя, не особливо страждаючи від обмежень, викликаних захворюванням.

Джерело Ferra

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.