Новини світу. 6 липня. Білоруська міліція обмежила доступ на площі, які були оголошені місцями збору учасників акції “Революція через соціальні мережі”.

Білорусам забороняють заходити на деякі площі Мінська

На підступах до місць збору активістів було затримано близько 10 осіб. У різних місцях зібралося по кілька десятків людей. Скрізь присутня підвищена кількість співробітників правоохоронних органів, посилені заходи безпеки. Серед затриманих, за свідченням очевидців, є фотокореспонденти.

Серед площ, оголошених як місця збору – майданчик біля Національної бібліотеки, біля палацу спорту на проспекті Переможців, у будинку культури залізничників.

Співробітники міліції одягнені в цивільне дуже недружелюбно реагують на журналістів, які зібралися в місцях передбачуваного проведення акцій.

Зокрема, їх витісняють з майданчика біля Палацу спорту. При цьому ведеться оперативна відеозйомка. Міліціонери заявляють, що не дадуть журналістам знімати фото-та відеоматеріали, навіть якщо акція буде проходити.

Інші міліціонери в категоричній формі вимагають залишити передбачуване місце акції, заявляючи, що на ньому пройдуть навчання, не уточнюючи які саме.

На іншому майданчику – біля Національної бібліотеки – міліціонери почали затримувати присутніх там людей. Співробітники правоохоронних органів попереджають громадян про те, що збір на цьому місці заборонений.

“Революція через соціальні мережі” щосереди проводить акції протесту в різних містах Білорусі у зв’язку з незгодою з економічною політикою, що проводиться білоруською владою. Як правило, акція закінчується масовими затриманнями учасників. По всій Білорусі в ході останньої подібної акції 3 липня були затримано близько 380 осіб.

Джерело РИА Новости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.