Новини світу. 8 липня. Сільвіо Берлусконі заявив, що він не має наміру залишатися на посту глави уряду після 2013р., коли в Італії відбудуться чергові вибори.

Берлусконі
Берлусконі вже не хоче бути прем'єром

Відповідаючи на питання про те, чи буде С. Берлусконі брати участь у виборах прем’єр-міністра як кандидата на цю посаду, він відповів: “Безумовно ні. Свою кандидатуру на пост прем’єр-міністра Італії висуне Анджеліно Алфано“. Йдеться про міністра юстиції, який на початку липня очолив партію Берлусконі “Народ Свободи“.

Що стосується президента Італії, то на цей пост Берлусконі також не претендує. “Це не для мене. Джанні Летта (статс-секретар) піде, він найбільш підходяща кандидатура”, – розповів Берлусконі.

Зазначимо, Берлусконі і раніше говорив про те, що може відійти від справ і залишити пост прем’єр-міністра Італії. При цьому він вказував на 2013 рік, коли закінчується термін його повноважень. Відповідна позиція, зокрема, була озвучена на прес-конференції ще в грудні 2010р.

Італійський політик заявив, що може брати участь у політичному житті партії надалі, але “не буде відігравати активну роль в уряді”. У той же час С. Берлусконі тоді повідомив, що поки не готовий прийняти остаточне рішення.

Джерело РБК

Скандал від NewsMarket: адвоката Тимошенко із суду забрали у лікарню

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.