Новини світу. 8 липня. Біографія колишнього сенатора від штату Іллінойс, лауреата Нобелівської премії миру 2009 р. і 44-го президента США Барака Обами обростає новими сенсаційними подробицями.

Барак Обама
Барак Обама міг виховуватися у прийомній сім'ї

Якщо раніше Б. Обаму звинувачували в тому, що він народився за межами США і за Конституцією не має права обіймати посаду президента, то тепер ЗМІ заявляють, що батьки майбутнього глави держави хотіли відмовитися від сина і віддати його в прийомну сім’ю.

Як повідомляє The Daily Telegraph, батька Б. Обами, який відзначався розгульним способом життя в роки навчання в Гавайському університеті, буквально змушували відмовитися від ще не народженого сина. Претензії висунула імміграційна служба США, яка підозрювала батька президента в двоєженстві.

Обама-старший одружився на білій американці Енн Данем, що і стало приводом для претензій, тому що раніше він був одружений з кенійською жінкою. Перша дружина Барака Обами-старшого залишилася в Кенії разом з дитиною. Навесні 1961р. Б.Обама-старший в ході допиту, проведеного співробітниками імміграційної служби, заявив, що він розлучився зі своєю першою кенійською дружиною перш, ніж оформив свої відносини зі Стенлі Енн Данем, і пообіцяв, що віддасть свого майбутнього сина на усиновлення.

Цей факт був підтверджений документально. “Обама і Данем, хоча й одружені, але не живуть разом. Міс Данем веде переговори з Армією порятунку, щоб віддати їм дитину”, – записав 12 квітня 1961 адміністратор імміграційної служби в Гонолулу Лайл Дахлінг. У випадку, якби ці плани здійснилися, Б. Обама відправився б спочатку до притулку Армії порятунку, яка підшукала б дитині нову прийомну сім’ю.

Батьки майбутнього президента розлучилися в 1963р., і Стенлі Данем залишилася сама з дитиною на руках. Нинішнього президента США виховували мати і вітчим, а також бабуся і дідусь по материнській лінії.

Відзначимо, що раніше Б. Обама в книзі “Мрії мого батька” побічно підтвердив ці дані, заявивши, що його мати обмірковувала варіант передачі його у прийомну сім’ю, що пояснювалося недоброзичливим ставленням до появи у білій родині темношкірого немовляти.

Скандал від NewsMarket: адвоката Тимошенко із суду забрали у лікарню

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.