Новини України. 14 липня. Кабінет міністрів України виділив 200 млн грн на закупівлю реанімобілів і машин швидкої допомоги.

“Швидкі” планують закупити для регіонів, в яких реалізуються пілотні проекти з реформування медицини – Вінницька, Дніпропетровська, Донецька області та Київ, повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров’я.
Окрім того, за словами міністра, МОЗ розраховує потребу додаткових коштів на оснащення екстреної медичної допомоги в усіх регіонах України.
«Ми повинні створити єдину систему екстреної медичної допомоги – центри екстреної медичної допомоги, додаткові пункти базування швидкої допомоги, щоб згодом досягти європейських стандартів надання допомоги.
Але головне – не тільки, щоб швидка допомога приїжджала своєчасно, але і щоб вона була оснащена всім необхідним обладнанням і медикаментами, щоб рятувати життя людини», – сказав Аніщенко.
Нагадаємо, що Юлію Тимошенко звинувачують у купівлі в 2009 році 1000 автомобілів Opel Combo для сільської медицини на 142,1 млн грн. Генпрокуратура звинувачує Тимошенко у перевищенні службових повноважень при дачі держгарантій під купівлю цієї партії.
Джерело ДТ