Новини економіки. 20 липня. Україна має бути готова до нової світової фінансової кризи, можливість якої прогнозують передові економічні експерти.

Микола Азаров
Азаров каже, що Україну потрібно готувати до можливої кризи

Про це сьогодні заявив під час засідання Кабінету міністрів голова уряду Микола Азаров.

«Підвищені вимоги до економічного аналізу та планування диктує ситуація на світових ринках. Вона непроста і навіть складна.

Обидва світових емісійних центри — США і Європейський Союз — стоять на порозі рішень, які можуть мати травматичні наслідки для світової економіки.

США мають намір збільшити національний борг до рівня, що перевищує ВВП цієї держави. Європейський Союз оголошує про безпрецедентну грошову допомогу окремим державам, яка в будь-якому випадку позначиться на показниках європейського ринку», — зазначив прем’єр-міністр.

За його словами, Україна не повинна ігнорувати думку передових економічних експертів, які попереджають про можливість нової світової кризи, пише ДТ

«Ми не стали ігнорувати такі попередження, як це робили наші попередники, тому країну потрібно готувати до будь-якого сценарію. Сьогодні як ніколи ми орієнтовані на власні сили і внутрішні ресурси», — сказав М.Азаров.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.