Новини України. 27 липня. Прем’єр-міністр Україна Микола Азаров обіцяє українцям, що «ніколи не буде годувати людей казками».

Азаров не годує народ казками

Про це він заявив відкриваючи засідання Кабінету міністрів України в середу, 27 липня.

«У другому півріччі наша мета і особлива відповідальність – конвертувати позитивний економічний рейтинг в неухильне підвищення рівня життя людей в Україні“, – сказав  Азаров.

«Обіцяю, що уряд кожну копійку, яку заробить економіка, в першу чергу направить на підвищення зарплат і пенсій. Процес підвищення доходів буде послідовним і незворотнім», – зазначив прем’єр.

Він також запевнив, що, оскільки за рівнем життя Україна значно відстала від європейських держав, то “нарощування доходів громадян і соціальних гарантій держави і далі є для нас стрижнем державної економічної політики”.

Нагадаємо, сьогодні раніше Микола Азаров повідомив, що підвищення зарплат у бюджетній сфері та ліквідацію несправедливих диспропорцій в оплаті праці “можна прискорити». У зв’язку з цим глава уряду доручив Мінфіну і Мінсоцполітики підвищити зарплати бюджетникам на місяць раніше – «не з 1 жовтня, як ми планували, а з 1 вересня».

Джерело Зеркало недели

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.