Новини України. 20 липня. Відео. Прем’єр Микола Азаров доручив міністру охорони здоров’я Олександру Аніщенку з’ясувати ситуацію, яка склалася  навколо ліків від гемофілії.

Азаров доручив "відривати голови"

Про це він заявив на засіданні Кабміну.

“Ось газета “Факти” звертає увагу міністра охорони здоров’я. Вчора був сюжет відповідний на каналі “Інтер”, – сказав Азаров.

“Щоб врятувати хворого на гемофілію, який потрапив у ДТП, лікарі збирали останні ампули фактору згортання крові зі всієї України. Тепер ліки можна дістати лише на чорному ринку”, – процитував прем’єр замітку.

“Уряд не може проходити повз такі повідомлення ЗМІ. Якщо це правда – повідривайте голови у тих, хто це допустив, Олександре Володимировичу. Інакше своєю головою поплатитесь. Я вам даю місяць на це, якщо це правда”, – наголосив він.

“Якщо це неправда – зберіть прес-конференцію і, будь ласка, проінформуйте спільноту”, – сказав Азаров.

За його словами, “держава виділила необхідні кошти”. “Тому ваше завдання, щоб ніде не було такої ситуації. Я направлю комісію КРУ, представників секретаріату, для перевірки ситуації на місцях”, – наголосив прем’єр.

“Треба знайти неординарне рішення – знаходьте неординарні рішення. Підключайте наші торгово-економічні місії за кордоном. Підключайте виробників, але рішення повинне бути знайдено у найкоротші терміни”, – додав він.

Джерело УП

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.