Новини світу. 17 липня. Австрія. За повідомленнями російських ЗМІ, досвідчений вбивця, що проживає в Москві, «віце-президент асоціації ветеранів «Альфа» Олексій Філатов повідомив в своєму блозі, що австрійський суд звільнив у п’ятницю заарештованого в четвер у Відні керівника КГБ «Альфа» полковника Олексія Головатого, група якого убила 13 січня 1991 року 14 мирних литовців і поранила більше 1000 інших цивільних осіб при терористичному захопленні нею телевізійної башти у Вільнюсі.

тюрма
Кривавого вбивцю заарештували і одразу ж випустили

За словами Філатова, після звільнення з австрійської в’язниці Головатов відразу ж втік до Москви.

«Бліцкриг не вдався, і Михайло Васильович на волі – якийсь час я розмовляв з ним по телефону. Перефразовуючи слова Глєба Жеглова, хочу сказати литовським яструбам: дірку від бублика ви отримаєте, а не Головатова!», — знущається з європейського правосуддя в своєму блозі російський Філатов.

«У мене все гаразд, я повернувся до Москви пізно вночі. У мене все нормально, зараз я відпочиваю», — розповів Головатов.

Головатов був заарештований австрійською поліцією в четвер на підставі європейського ордера, виданого генпрокуратурою Литви. У п’ятницю про арешт російського терориста повідомили литовські, естонські, російські і словацькі ЗМІ, але жодне австрійське видання, що із самого початку було дуже поганим знаком. Досі жоден австрієць не знає про арешт і подальше швидке звільнення кривавого російського вбивці терориста Головатого.

Зараз же Литва готується подавати скаргу на Австрію у Євроюст через потурання російському тероризму.

Джерело Кавказцентр

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.