Новини шоу-бізу. 5 липня. Ужгород. 9 липня на фестивалі байкерів в Ужгороді виступить російський рок-гурт “Арія”.

Артур Беркут

Це буде його останній концерт в Україні з вокалістом 49-річним Артуром Беркутом. Співак залишає колектив.

Артур Беркут народився в Харкові, в сім’ї артистів Московського цирку під час гастролей. У групу прийшов 2002-го. Його попередник Валерій Кіпелов пробув там 17 років. Зараз успішно виступає із сольним проектом.

“Із 15 років довелося заробляти гроші по ресторанах на весіллях і ювілеях, – каже Беркут. – Співали чужі пісні “Обручальное кольцо” чи “Ах, Одесса, жемчужина у моря”, а дуже хотілося власні. Але “Червону руту” я досі люблю наспівувати вдома, особливо коли посуд мию”.

За угодою, “Арія” разом з Артуром Беркутом дасть усі заплановані концерти до кінця літа. Співак каже, що готує власний музичний матеріал.

“Я роблю величезний колаж із зовсім нових пісень, каже Артур. Збираюся випустити їх самостійно. А чому в “Арії” немає моїх пісень? За стилем і за духом я як автор не можу вклеїти їх туди”.

“Краще за Валерія КіпеловаАрії” нікого вже не знайти, – вважає 29-річний Сергій Василюк, лідер київського рок-гурту “Тінь сонця“.- Особливо за вокальними даними. Беркут у групу потрапив по дружбі. Як на мене, обидва вокалісти виглядали на сцені нудно. За артистизмом їх не порівняти з тим же Костянтином Кінчевим з “Аліси“. “Арія” тільки виграла б, якби знайшли співака не тільки із сильним голосом, а й цікавим сценічним іміджем. В Україні точно такі є. Мені завжди подобався похмурий цікавий вокаліст шостківської групи “МонолітКостянтин Гордійчук. Тільки б виграли, запросивши українця. У нас є також хороші вокалісти в гуртів “Санрайз”, “Листопад”. Але порадив би їм пробуватися у фінський гурт “Стратоваріус”. Це справжні зірки світової металічної сцени, на відміну від російської “Арії”.

Джерело Газета.уа

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.