Новини технологій. 25 липня. Компанія Apple запустила в продаж Mac OS X Lion – восьме за рахунком ключове оновлення операційної системи.

Компанія Apple запустила восьме ключове оновлення операційної системи.

Воно містить більше 250 нових функцій і доступно для завантаження в Інтернет-магазині App Store для Mac за ціною $ 29,99.

Як повідомляється на офіційному сайті компанії, серед нових функцій системи Lion – нові жести Multi-Touch, підтримка повноекранного режиму для всіх додатків в масштабах системи, Mission Control – новий спосіб перегляду всіх програм, запущених на Mac. Також в оновленій системі Інтернет-магазин App Store для Mac вбудований прямо в операційну систему, а додаток Mail представлено в новому оформленні.

Додаткові нові функції в Lion включають можливість поновлення роботи з додатками в тих місцях, де їх залишив користувач, після перезавантаження або після завершення і повторного запуску програми. З’явилося автозбереження документів в процесі роботи.

Серед нововведень – функція “Версії”, яка веде запис змін документа у міру його створення, а також дозволяє повернутися до попередніх версій і скопіювати-вставити частини старої версії в поточний документ, а також AirDrop – знаходить поруч інші комп’ютери Mac і автоматично встановлює бездротове з’єднання.

Система Mac OS X Lion доступна у вигляді оновлення Mac OS X Snow Leopard версії 10.6. Для системи Lion потрібний комп’ютер Mac з процесором Intel на базі Core 2 Duo, i3, i5, i7 або Xeon і не менше 2 ГБ оперативної пам’яті.

Нагадаємо, генеральний директор корпорації Microsoft Стів Балмер говорив про вихід наступного покоління операційних систем сімейства Windows в 2012 році, виступаючи на токійській конференції розробників. Можливо, мова йде про ОС Windows 8.

Джерело biz.liga.net

восьме за рахунком ключове оновлення операційної системи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.