Новини технологій. 16 липня. Компанія Apple випустила оновлення операційної системи iOS 4.3.4 для своїх мобільних пристроїв iPhone і iPad, що виправляє небезпечну вразливість, яка могла використовуватися для хакерських атак.

Apple
Apple оновила операційну систему для iPhone і iPad

Виправлена ​​вразливість пов’язана з обробкою PDF-документів в системі iOS. Теоретично, використовуючи особливим чином створений файл, зловмисник міг одержати повний контроль над мобільним пристроєм.

Випустивши iOS 4.3.4, компанія Apple також ускладнить злом пристроїв для установки піратського програмного забезпечення.

Усунена PDF-вразливість використовувалася хакерською групою iPhone Dev Team для створення сайту, що дозволяє недосвідченим користувачам зламувати мобільну техніку Apple, просто відкривши спеціальну веб-сторінку в браузері пристрою.

Оновлення iOS 4.3.4 призначене для смартфонів iPhone 3GS і iPhone 4 (тільки GSM-версії), планшетних комп’ютерів iPad першого і другого покоління, а також мультимедійних плеєрів iPod touch третього і четвертого покоління.

У зв’язку із зростанням популярності, операційні системи компанії Apple – як мобільні і настільні – привертають дедалі більше уваги зловмисників. І хоча за даними фахівців антивірусної компанії Symantec, мобільна платформа iOS захищена краще, ніж її головний конкурент Google Android, експерти прогнозують появу шкідливих програм, націлених на пристрої від Apple.

Джерело РИА Новости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.