Новини культури. 27 липня. Анна Семенович відверто розповіла журналістам, що довгий час комплексувала через свою фігуру.

Анна Семенович
Семенович вже не комплексує

Виявляється, співачку не влаштовували розміри її знаменитого бюста, який здавався їй занадто великим.

Артистку бентежило те, що в ній бачать тільки груди, але ж вона ще й людина цікава.

“У якийсь момент я зрозуміла, що стала жертвою свого екранного образу. Люди, бачачи мене, думають про одне й те ж: “Якого ж розміру в неї груди і чи справжні?” Ось і все, що публіці цікаво про мене знати . Я не вважаю себе секс-символом, у мене досить багатий внутрішній світ, а чоловіча частина населення країни розглядає мене виключно як об’єкт жадання”, – нарекла Анна.

“При цьому нікого не хвилює, що я читаю розумні книжки, знімаюся в кіно і непогано співаю. Ось у мене і виникли комплекси. Япочала стягуватись, навіть подумувала, грішним ділом, чи не зменшити  форми, які дісталися мені від природи. А пару років тому всі ці думки розвіялися самі собою. Тепер ходжу з гордо піднятою головою. Зрештою, чого мені соромитися?! ” – Дивується Семенович.

Зараз артистка відноситься до розмірів свого бюста з гумором. Вона спеціально носить короткі топи і охоче демонструє принади на екрані. Єдине, що засмучує зірку, – їй доводиться шити білизну на замовлення, так як її груди і стегна різних об’ємів.

Джерело trend

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.