Новини України. 22 липня. Родіон Кірєєв відмовив у задоволенні клопотання сторони захисту про повернення обвинувального висновку до Генеральної прокуратури для виправлення помилок та розбіжностей.

Родіон Кірєєв
Суддя не бачить помилок в обвинуваченні

“Обвинувальний висновок оформлено відповідно до вимог законодавства. У задоволенні клопотання відмовити”, – зачитав Родіон Кірєєв ухвалу суду після перерви у засіданні, повідомляє сайт Юлії Тимошенко.

“Прокурор оголосив обвинувачення, де поплутані дати, терміни, обставини. Абракадабра.

Позиція прокурорів: не звертати увагу на очевидні проблеми в тексті обвинувачення і судити так, як є.

Яка різниця, вирок вже написаний”, – прокоментувала текст обвинувального висновку Юлія Тимошенко на своїй сторінці у Twitter.

Сьогодні захисник Олександр Плахотнюк звернувся до суду з клопотанням про повернення кримінальної справи Юлії Тимошенко до прокуратури для виправлення помилок у тексті обвинувального висновку.

“Враховуючи те, що текст, зачитаний в залі, не відповідає тексту, врученому Юлії Тимошенко, і те, що описова і резолютивна частини містять невідповідності, і це не можна оцінювати як технічні помилки, бо документ акумулює в собі докази і підсумки.

Ми вважаємо, що обвинувальний висновок повинен бути уточнений, бо на невідповідності не можна закривати очі, і це грубе порушення Кримінально-процесуального-кодексу”, – заявив Олександр Плахотнюк.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.