Новини медицини. 4 липня. Значна кількість населення США та Європи щоденно вживає біологічно активні добавки. БАДи стали незамінним елементом догляду за здоров’ям.

схуднення, дієта
БАДи стали незамінний елементом догляду за здоров'ям

БАДи (Біологічно Активні Добавки) – це цілий комплекс біологічно активних речовин, які заповнюють денний раціон людини необхідними вітамінами і мінералами.

БАДи сьогодні активно використовуються як добавки до їжі. Вони містять багатий комплекс необхідних людині вітамінів і мінералів. Біологічно активні добавки до їжі вигідніші ніж вітамінні комплекси, тому що вони містять точно розраховану щоденну норму активних речовин, необхідних для щоденного раціону людини.

До того ж, при прийомі БАДів абсолютно виключено передозування або перенасичення організму людини активними речовинами, оскільки вони є складними органічними сполуками, які при перенасиченні не вбираються тканинами організму. При сучасному ритмі життя і постійній зайнятості людини, дуже важко стежити за своїм здоров’ям без відлучення від роботи. В цьому випадку прийом біологічно активних речовин для людини стає «чарівною паличкою»: регулярний прийом комплексу активних речовин допомагає людині підтримувати міцний імунітет і хороший стан здоров’я. Внаслідок чого у людини хороший тонус і вона набагато рідше хворіє. Наприклад, в США БАДи постійно використовують близько 80% населення, а в країнах Європи приблизно 60% населення, відзначають фахівці НоуХауМед.

Для людей, які стежать за своєю фігурою або займаються її корекцією, біологічно активні добавки до їжі є незамінними помічниками. Звичайно ж, можна використовувати й інші методи корекції фігури і оздоровлення організму в цілому, наприклад, голодування, масаж, лікувальна фізкультура, сауна тощо. Всі ці методи дуже корисні, але вони не можуть допомогти організму отримати необхідні корисні речовини і змусити його правильно працювати.

Фахівці відзначають, що такі методи можуть бути допоміжними засобами на шляху до зміцнення і оздоровлення організму. Не слід так само забувати, що основні фактори, які визначають рівень здоров’я (спадковість, харчування, екологія, щоденні стреси і так далі) нам не повністю підвладні, і людина може вплинути лише на один з цих факторів, а саме на структуру свого харчування. Адже одна з основних проблем нашого століття це незбалансоване харчування людини, і як наслідок розвиток різних захворювань організму.

В цьому випадку прийом біологічно активних добавок до їжі допомагає збалансувати харчування людини і уникнути в майбутньому проблем із здоров’ям. Ця точка зору вже неодноразово доведена американськими, європейськими вченими і дієтологами. Саме тому кожен другий європеєць регулярно приймає БАДи.

Проте через відсутність в Україні досить повної інформації про БАДи, багато українців вважають регулярний прийом БАДів дуже дорогим задоволенням і прагнуть їх використовувати як лікарські препарати. Але це абсолютно неправильно, оскільки біологічно активні добавки до їжі це не лікарські препарати, це необхідні для підтримки здоров’я активні речовини.

До того ж не слід забувати про те, що якісний продукт не може бути дешевим. Проте підтримка міцного здоров’я, у фінансовому плані, набагато економніша, ніж лікування різних захворювань, не говорячи вже про ослаблений імунітет.

Не жаліючи грошових коштів на придбання біологічно активних добавок до їжі людина робить хорошу інвестицію в зміцнення свого здоров’я, заявляють експерти.

За матеріалами НоуХауМед

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.