Новини технологій. 26 липня. Компанія “Електронні системи Алкотел” представила нову модель в лінії TFT рідерів – teXet TB-720HD.

Рідер teXet TB-720HD
Рідер teXet TB-720HD

Новинка отримала 7-дюймовий TFT дисплей і відрізняється помірною ціною. При цьому у TB-720HD передбачений досить широкий спектр мультимедійних можливостей.

Таких як підтримка відео високої роздільної здатності у форматах: MKV, AVI, DAT, MPEG, VOB, FLV, MP4, MOV, 3GP, MPG, RM, RMVB, WMV, ASF, а також можливість використовувати книгу відразу в двох режимах (це перегляд фото або читання книг з музичним супроводом).

Вибір підтримуваних текстових форматів також досить широкий – TXT, PDF, FB2, EPUB, PDB, HTML, HTM, RTF, MOBI. Можливості форматування тексту включають вибір кольору і розміру шрифту, вибір кольору фону, і кодування тексту.

Книга реалізує функцію форматування PDF файлів через PDF-Reflow, до того ж, додаткова навігація по таких файлах забезпечується завдяки підтримці списку, що зручно при переході до потрібного фрагменту.

Книга сортує текстові файли за назвою, а також по обкладинках, є можливість читання з підтримкою класичного варіанту виносок у тексті. Рідер оснащений додатковими програмами – це годинник, календар, калькулятор, гра, радіоприймач і диктофон (запис у форматі WAV).

Вбудована пам’ять 4 ГБ може бути збільшена завдяки microSD / SDHC карти, а складний чохол стає підставкою для книги при перегляді відео.

Джерело Ferra

Прогноз від NewsMarket: що чекати від зустрічі Динамо-Рубін?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.