Новини світу. 23 липня. Близько 30 гастарбайтерів з числа громадян Узбекистану будуть вислані на батьківщину з Москви.

Гастарбайтери вчинили бійку у Москві

Як повідомили  у Федеральній міграційній службі причиною висилки узбеків стала масова бійка, влаштована ними в п’ятницю на Комсомольській площі в Москві.

Повідомлення про конфлікт надійшло в міліцію близько 17:00 22 липня. За приблизними підрахунками, бійку влаштували 30-50 чоловік. У хід пішли палиці і ножі. Прибулі на місце події міліціонери зуміли затримати учасників бійки. За деякими даними, гастарбайтери посварилися через робочі місця на площі трьох вокзалів.

“За уточненими даними, в конфлікті брали участь близько 40 осіб – близько 30 громадян Узбекистану і дев’ять громадян Росії“, – повідомила офіційний представник ФМС Росії Заліна Корнілова. За її словами, “якщо подібні факти повторяться, то порушники також будуть вислані з Росії в найкоротші терміни, навіть якщо всі документи у них оформлені належним чином”.

За даними уряду РФ, в 2009 році за кількістю гастарбайтерів Росія вийшла на перше місце в Європі і друге місце в світі (після США). Тільки в Москву щорічно прибувають на роботу більше двох мільйонів іноземних громадян. Офіційно працевлаштовано менше 300 тисяч.

Джерело lenta.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.