Новини футболу. 16 липня. Відео. Дніпропетровський Дніпро здобув першу перемогу у чемпіонаті.

ФК Дніпро
Дніпро здобув першу перемогу у чемпіонаті

Після феєречної та бойової нічиєї у Києві з Арсеналом, Дніпро у гостях у дніпровському дербі здолав Кривбас. Для перемоги Дніпру вистачило одного гола.

І знову, як і у першому турі, команду врятував новобранець Олексій Антонов. Сухий рахунок у Кривому Розі протримався увесь перший тайм.

Однак на початку другої половини зустрічі вперед Дніпро вивів вищезгаданий Антонов – 1:0. Олексій після подачі у карний майданчик з лівого краю Олексій вистрибнув вище усіх і відправив м’яч у сітку воріт.

Подвоїв рахунок також Антонов, оформивши дубль на останній хвилині матчу. Це вже четвертий гол Олексія Антонова у 2 матчах – неймовірне придбання команди Хуанде Рамоса.

У підсумку впевнена перемога Дніпра– 2:0.

Кривбас – Дніпро – 0:2 (0:0)

Голи: Антонов (50, 90).