Новини спорту. 19 липня. Львів. Найскладніші завдання у процесі будівництва львівського стадіону до ЄВРО 2012 – завершити влаштування покрівлі і всього комплексу інженерних мереж.

Львів, стадіон
Львівський стадіон до Євро-2012 здадуть 30 липня

Запланована дата здачі стадіону в експлуатацію – 30 жовтня, а перший матч на новому європейському стадіоні зіграють 15 листопада. Про це повідомив генеральний директор ДП “Західінфрапроект” Володимир Шадрін.

Згідно ст. 884 Цивільного кодексу України, гарантійний строк експлуатації стадіону становить 10 років від дня прийняття об’єкта замовником.

Окрім того, гарантійний строк на обладнання, інвентар та матеріали, що застосовуються при будівництві євростадіону дорівнюють гарантійним строкам якості, встановлених виробниками (постачальниками) вищевказаної продукції.

Нагадаємо, Львів продовжує активно працювати над будівництвом до чемпіонату Європи 2012 року нового футбольного стадіону, який прийме три поєдинки групового етапу турніру. На сьогодні готовність об’єкту складає 71%, роботи з влаштування футбольного поля виконані на 42%.

Джерело УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.