Новини України. 24 червня. Відеозапис поїздки вибраних журналістів до резиденції Віктора Януковича “Межигір’я” буде лише в одному варіанті – телеканалу “Інтер”.

Межигір'я
Обраним журналістам показали Межигір'я

Про це повідомив телеведучий Андрій Куликов, який був присутній на зустрічі. “Все знімала команда, наскільки я зрозумів, з “Інтера“. Касета буде в одному екземплярі”, – зазначив він. Як відомо, телеканал “Інтер” належить главі СБУ Валерію Хорошковському.

Крім того, Куликов розповів, що журналістам показали частину резиденції. “Нас довезли до воріт, де стоїть будинок. Потім нас провели будинком. Потім трошки там територію показали. Показали лазню. А потім була бесіда”, – зазначив телеведучий. “Бесідували, замість запланованих 1,5 години, приблизно 3 години 10 хвилин”, – сказав він, додавши, що бесіда відбувалася “в альтанці, яка неподалік від будинку, де мешкає президент”.

За словами Куликова, бесіда торкалася тем змін до Конституції, повноважень президента, суду над Юлією Тимошенко, питань мови, зустрічі з інвесторами, свободи слова, відносин з Росією та НАТО.

Як відомо, у зустрічі брали участь такі журналісти: від телеканалу “Інтер” ведучий програми “Велика політика із Євгенієм Кисельовим” Євгеній Кисельов; від Першого національного телеканалу ведучий програми “Шустер LIVE” Савік Шустер; від телеканалу 1+1 ведучий програми “Tkachenko.ua” Олександр Ткаченко; від телеканалу ICTV ведучий програми “Свобода слова” Андрій Куликов. Також на зустріч були запрошені головні редактори газети “Сьогодні” та “Обозреватель“.

Джерело УП

Порада від NewsMarket: дізнайтесь, як смартфони можуть попередити про хворобу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.