Новини науки. 30 червня. Надмірне захоплення інтернетом може викликати депресію у студентів, а також призвести до порушення сну у дітей дошкільного віку.

комп'ютер, інтернет
Інтернет - ворог сну

Про це йдеться в двох доповідях, опублікованих Науково-дослідним інститутом педіатрії Сіетла. За словами вчених, “передозування” мережею серед підлітків зараз навіть більш поширена, ніж астма.

“Педіатри і батьки не перестають повідомляти про зловживання інтернетом”, – зазначив професор Дмітрі Крістакіс з SCRI.

Одне з досліджень, в якому взяли участь понад 600 дітей у віці від трьох до п’яти років, показало, що ризик виникнення проблем зі сном збільшувався щогодини, коли дитина бачила на екрані медіаконтент зі сценами насильства чи дивилася передачі у вечірній час.

У таких дітей, зокрема, спостерігалися проблеми з засипанням, сонливість в денний час і нічні кошмари, пише CNET. Навпаки, у дітей, які бачили сцени ненасильницького змісту вдень, порушень сну помічено не було.

У зв’язку з цим лікарі порекомендували не показувати дітям будь медіаконтент принаймні за годину перед сном, а також прибрати телевізори та інші медіапристрої з дитячої спальні.

У березні цього року організація National Sleep Foundation з’ясувала, що спілкування в соціальних мережах, перегляд фільмів на планшеті в умовах штучного освітлення, “серфінг” по інтернету і інша подібна діяльність призводять до порушення сну.

Порада від NewsMarket: як алкоголь впливає на фігуру?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.