Новини України. 6 червня. Близько шістдесяти журналістів прибули до резиденції Віктора Януковича у Межигір’ї, щоб проконтролювати виконання рішення суду, який заборонив їм проводити пікетування.

Межигір'я
Журналісти хочуть побачити резиденцію

До журналістів вийшов голова Новопетрівської сільради Радіон Старенький. Саме він начебто був формальним позивачем у суді для заборони акції .

За його словами, резиденція президента – не місце для проведення акцій. “Це приватний сектор, де люди живуть і відпочивають”, – сказав він. Але поки скарг на дії журналістів не надходило.

Старенький також сказав, що разом з журналістами пройшовся по одній з вулиць поряд з резиденцією. “Одна мешканка сказала, що проти проведення акції, другий – що 50 на 50, а третій, що йому все одно”, – розповів Старенький.

На питання, чи відомо, хто є власником земельних ділянок за зеленим парканом, сільський голова сказав: “Знаю, але вам не скажу, бо власник міг змінитися”. На виїзді з резиденції присутні троє співробітників міліцейського спецпідрозділу і співробітник Державної охорони. Чи перебуває Янукович на території резиденції, невідомо.

Джерело УП

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.