Новини науки. 26 червня. Сільські жителі набагато рідше скаржаться на стрес, тривожність та інші психічні проблеми – на відміну від міських.

місто
Життя в місті - це постійне напруження

На думку вчених, це пов’язано не тільки зі способом життя, але і з відмінностями у роботі головного мозку жителів міста і села. Як показало нове дослідження вчених з Інституту психічного здоров’я, США, залежно від місця проживання у людини активно працюють різні відділи головного мозку.

Так, у жителів міста більшій напрузі піддається мигдалеподібне тіло, яке відповідає за регулювання емоцій і настрою, в той час як у представників села більш активною є поясна кора головного мозку, що бере участь в управлінні стресом.

«Попередні дослідження наших колег показали, що ризик розвитку тривожних розладів у місті підвищений на 21%, а ризик прояву симптомів розладів настрою – на 39%. Крім цього, серед тих, хто народився в місті, вдвічі більше шизофреніків», – розповідають дослідники, які сканували головний мозок здорових волонтерів з міста і сільської місцевості.

«Результати дослідження вказують на те, що певні ділянки мозку чутливо реагують на проживання людини у місті. У майбутньому нам необхідно прояснити зв’язок між психопатологією і ефектом урбанізації», – підсумовують дослідники.

Джерело Zdravoe

Порада від NewsMarket: дізнайтесь, від чого товстіють люди?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.