Новини спорту. 23 червня. У півфіналі молодіжного Євро збірна Іспанії завдяки фантастичній вольовій перемозі пробилась у вирішальний поєдинок турніру.

Молодіжна збірна Іспанії зіграє у фіналі Євро-2011

Збірну Білорусі від сенсації відділяло зовсім трохи. Наші північні сусіди вигравали у піренейців аж до 89-ої хвилини зустрічі.

Білорусів вперед вивів нападник українського “Кривбасу” Андрій Воронков. Після вкидання з-за бокової у карний майданчик, Воронков у штовханині у карколомному стрику ударом через себе влучив точнісінько в кут воріт Де Хеа. Іспанська молодь наздоганяла білоруських однолітків майже всю гру. Значно підсилили гру збірної Іспанії барселонці Кркіч і Жеффрен, які вийшли на заміну у другому таймі.

За хвилину до завершення основного часу гри Адріан зруйнував усі сподівання Білорусі на вихід до фіналу. Нападник “Депортіво” зіграв на випередженнч і замкнув простріл з правого флангу після чудової багатоходівки своєї команди. Таким чином іспанці дотиснули суперників і перевели гру у додатковий час.

В екстратаймі збірна Іспанії дотиснула білорусів і забила ще два голи. Переможний м’яч забив той же Адріан, оформивши дубль. Цього разу він продемонстрував чудове вміння грати головою, замкнувши навіс з лівого флангу. Таким чином нападник “Депортіво” довів лік забитих голів на Євро до 5.

Остаточно добив білорусів півзахисник “Барселони” Жеффрен. Каталонець у швидкій контратаці іспанців неймовірним потужним ударом з 30 метрів вразив дев’ятку воріт Гутора. У підсумку 3:1 на користь збірної Іспанії. Тож, золота іспанська молодь у фіналі!

Джерело Гол-Уа

Про спорт від Newsmarket: Катерина Бондаренко єдина, хто захищає Україну на Вімбілдоні