Новини світу. 30 червня. Співзасновник Twitter Біз Стоун офіційно заявив про те, що йде з компанії, яка стала однією з найпопулярніших серед соцмереж.

Біз Стоун - ідеолог Twitter - займеться іншими проектами

У своєму блозі Біз Стоун написав, що покидає компанію, але готовий працювати для неї у разі потреби. Водночас більшість свого часу він хоче займатися відродженням проекту Obvious Corp. У цьому його підтримають й інші співзасновники Twitter Еван Вільямс і Джейсон Голдман.

Стоун також має намір зосередитися на благодійній діяльності в галузі освіти, збереження дикої природи, а також благодійними фондами Biz і Livia Stone Foundation, заснованими разом з дружиною.

“Моя робота в Twitter зайняла більше половини десятиліття, і я буду продовжувати працювати з компанією протягом багатьох років у майбутньому. За цей час – особливо останнім часом, я зрозумів, що продуктивність команди Twitter та керівництва компанії значно виросли. Я вирішив, що можу ефективніше використовувати свій час для інших цілей”, – цитує Стоуна Daily Mail.

Це не перший відхід колишнього співзасновника та одного з топ-менеджерів з Twitter. У жовтні відбулася зміна генерального директора компанії: Евана Вільямса замінив Дік Костолло, а в травні команду покинув технічний директор Грег Пас. Однак відхід Стоуна від активної діяльності означає поворотну точку в роботі компанії, оскільки саме вони і Вільямс привели Twitter до міжнародного успіху. Тепер біля керма компанії залишаються Костолло і ще один співзасновник Twitter Джек Дорсі.

Експерти відзначають, що Twitter знаходиться сьогодні в стадії розвитку. Кількість користувачів соцмережі постійно збільшується.

Twitter не розкриває свої фінанси, але за оцінками компанії eMarketer дохід соцмережі від реклами цього року складе близько $150 мільйонів.

Newsmarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.