Новини політики. 15 червня. Рекомендації з боку Freedom House звільнити главу Міносвіти Дмитра Табачника – це втручання у внутрішню політику України, заявила нардеп Олена Бондаренко.

Олена Бондаренко заступилася за Табачника

Партія регіонів розкритикувала доповідь міжнародної правозахисної організації Freedom House, яка містить заклик звільнити главу Міносвіти Дмитра Табачника, з-за “посіву непотрібного і небезпечного поділу України з питань ідентичності і мови”.

“Рекомендації звільнити Freedom House міністра освіти – це втручання у внутрішню політику України. Ми не вказуємо США, Франції або Великобританії, якщо нам не подобається хто-небудь з міністрів.”, – Розповіла виданню “Сегодня” нардеп від Партії регіонів Олена Бондаренко.

“Вони інкримінують Табачнику речі, які не пов’язані з демократією. Не треба вчити нас, якою мовою розмовляти”, – додала вона.

Сам Табачник спокійний.

“Це їхня думка. Якщо Freedom House вважають мою позицію – дати батькам право самим визначати мову навчання дітей – найбільшим порушенням прав людини … Напевно, їм з відстані в кілька тисяч кілометрів видніше, ніж мені”, – сказав міністр.

Важливе від Newsmarket: Глава УГКЦ пояснив, що різниці між фашизмом та комунізмом немає

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.