Новини України. 12 червня. За словами екс-президента Віктора Ющенка, “нас згубив не Янукович, нас згубив не Симоненко, нас згубила оця дама”.

Віктор Ющенко
Ющенко знову назвав Тимошенко своєю помилкою

Лідер “Нашої України”, екс-президент Віктор Ющенко і надалі називає своєю найбільшою стратегічною помилкою Юлію Тимошенко. Про це він заявив у неділю на прес-конференції в Івано-Франківську.

“Я хочу повторити: моя найбільша стратегічна помилка була Тимошенко, – наголосив Ющенко. – Якби я мав партнера ідеологічно українського, готового до пожертви через реформування тих чи інших аспектів, діяти заради нації, адже тоді ми мали колосальні можливості”.

За його словами, “нас згубив не Янукович, нас згубив не Симоненко, нас згубила оця дама”. Ющенко зауважив, що “тому не розчарований у нації” і переконаний, що нація “не замінить свободу і демократію”.

“Для мене і моєї політики внутрішня інтеграція моєї нації у всіх національних програмах була номер один… Дуже часто я не мав партнерів у цьому питанні. І перш за все у тих, на кого я найбільше розраховував”, – розповів екс-президент.

“Ще раз кажу, що не мудра політика Симоненка розколола демократів. І навіть не мудра політика партії регіонів. А те, що в колі демократичному, а точніше, патріотичних сил появилися бозі, які хотіли через авантюризм і популізм вирішити своє маленьке, а з їхньої точки зору велике питання – виграти майбутні президентські вибори”, – наголосив Ющенко.

“А мріялось тоді по-іншому. Я думав, що в особі прем’єр-міністра матиму підтримку, хоча в нього були більші повноваження і я в 2004 році свідомо пішов на це (зменшення повноважень президента – ред.)”, – додав політик.

Джерело ТСН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.