Новини політики. 1 червня. Лідер партії “Фронт змін” Арсеній Яценюк вважає, що справжніх виборів в Україні в нинішніх умовах не буде.

Яценюк передбачає війну

“Виборів в країні не буде. Це війна за владу, яка називається вибори”, – заявив він в інтерв’ю радіо “Эхо Москвы“, відповідаючи на питання, як справа проти екс-прем’єр-міністра Юлії Тимошенко може позначитися на передвиборній ситуації.

“У цій війні будуть загиблі, полонені, будуть переможені і переможці. Тому вплив безпосередньо цього факту на виборчий процес вкрай мінімальний, тому що до виборів півтора року, і всі забудуть і про арешти, і про все інше.”, – Сказав Яценюк.

Він підкреслив, що людей цікавлять реформи в країні.

“Це (переслідування колишніх чиновників) може бути цікаве шоу, його можна подивитися по телевізору в новинах кілька разів, про те, як чи то колишнього президента, чи то колишнього прем’єра викликали на допит до генеральної прокуратури. Але це шоу дуже швидко закінчується, тому що гаманці порожні”, – сказав Яценюк.

“І цим шоу не заміниш життєві стандарти, заробітну плату, не заміниш безробіття і не заміниш економічні проблеми в країні”, – підкреслив він.

Яценюк зізнався: “До виборів 12 року я взагалі ніяких реформ вже не очікую”.

“Якщо мені пам’ять не зраджує, президент задекларував 24 реформи. Для того щоб реалізувати в будь-якій країні 24 реформи, треба мати як мінімум 10 президентських термінів. Дуже б хотілося, щоб не 24, а дві реформи були оприлюднені і найголовніше – були реалізовані”, – сказав він.

Яценюк заявив, що як опозиціонер він “жорстко критикує і критикуватиме” все, що роблять представники влади, тим більше що “вони кожен день дають неймовірний грунт для цього”.

Він додав, що опозиція завжди пропонує свою альтернативу, “але їм така альтернатива не цікава”.

“Я думаю, що їм поки навіть країна не цікава. Їм поки дуже цікаво почуття влади, почуття того, що вони прийшли. І це все. І це, до речі, основна проблема”, – сказав Яценюк.

“В принципі, таких повноважень в Україні, як президент Янукович, ніхто не мав ніколи протягом 20 років, їх не було навіть у президента Кучми. Тому поки відбувається процес насолоди Але я впевнений в тому, що потім піде процес протверезіння”, – вважає він.

Яценюк додав, що справа не тільки в президентові Януковичі, але і в його оточенні.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.