Новини світу. 11 червня. Японія. Масові демонстрації проти використання атомної енергетики проходять в суботу в декількох районах Токіо.

Фукусіма
Японці проводять акції проти АЕС

Про це повідомляє РИА Новости з посиланням на агентство Ассошиейтед Прес.

У суботу виповнилося рівно три місяці з моменту руйнівного землетрусу і цунамі, що обрушився на північний схід Японії 11 березня. Демонстрації приурочені до цієї дати.

З ранку в одному з центральних парків столиці стали збиратися сотні людей, які вигукували гасла проти використання АЕС, які, на їхню думку, можуть стати причиною трагічних наслідків, як це відбулося при аварії на АЕС “Фукусіма-1” після руйнівного землетрусу.

“Негайно припиніть використовувати атомну енергію і відключіть електростанції”, – пишуть на одному з плакатів, адресованих уряду Японії.

Ще декілька протестів проти використання атомної енергетики відбулися в інших районах Токіо.

Це вже не перші демонстрації в Токіо проти АЕС за останні місяці. Протести проходять на тлі триваючих спроб інженерів “Фукусіма-1” налагодити систему охолодження аварійної електростанції, крім цього близько 90 тисяч біженців продовжують жити в обмежених умовах у тимчасових евакуаційних центрах.

Останнім часом в японському суспільстві точаться дебати щодо доцільності використання атомних електростанцій, які можуть спричинити до так званої “ядерної кризи”, як це вже трапилося на АЕС “Фукусіма-1” після землетрусу 11 березня.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.