Новини України. 3 червня. Янукович вимагає від представників політичних сил країни припинити спекуляції на питаннях історії і мови.

Янукович боїться повторення львівських подій

Про це він заявив на засіданні Ради регіонів у Лівадії. “Я звертаюся до політичних сил із проханням припинити політичні спекуляції на історії, на мовних і етнокультурних питаннях”, – сказав Янукович. Він попередив усіх, хто “грає в таку політику”, про відповідальність.

Янукович також запропонував парламентарям і всім політикам цього року, коли Україна відзначає 20 років незалежності і 15-річчя прийняття Конституції, виступити зі спільним зверненням “про примирення і неприпустимість радикалізації в політиці”.

Президент вважає, що подібні звертання могли б прийняти і керівники українських регіонів. Янукович закликав відійти від політичного радикалізму й ідеологічних крайностей. “Саме політичний екстремізм і радикалізм є основами для появи сепаратизму і підсилюють руйнівні тенденції в суспільстві”, – наголосив він.

Він підкреслив, що такі конфлікти гальмують розвиток суспільства і загрожують стабільному життю. “Сьогодні політичний радикалізм – це пряма загроза зривові модернізації нашої держави, це шлях до протистояння суспільства і такі політичні ігри можуть призвести навіть до розколу країни”, – сказав президент.

У цьому зв’язку Янукович нагадав про події у Львові 9 травня, і підкреслив, що останнім часом Україна зіштовхнулася з проблемою політичного радикалізму й ідеологічних крайнощів, пише Обком

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.