Новини економіки. 7 червня. ДП “Селідоввугілля” за результатами тендеру 1 червня підписала договір на послуги зі збагачення 2 млн. тонн вугілля.

"Хтось" відмиває 80 млн грн?

Роботи на суму 79,6 млн. гривень виконає Асоціація фінансових, промислових і торгових підприємств “Донбаський розрахунково-фінансовий центр”.

Про це повідомляє портал “”Наші гроші” із посиланням на оголошення у “Віснику державних закупівель”.

Як відомо, раніше ДРФЦ отримав підряди на постачання вугілля державі на суму 949,32 млн. гривень.

Серед співвласників Асоціації є ТОВ “СПС-груп”, засновноване Олександром Юрченком.

Він відомий як співзасновник фірми, що володіє кінотеатром “Зоряний”, де кілька років базувався штаб Партії регіонів.

Також Юрченко є співзасновником ТОВ “Дім мисливця“, ТОВ “Дім лісника“, благодійного фонду “Відродження України”, які беруть участь у відводі земельних ділянок під резиденцію Віктора ЯнуковичаМежигір’я“.

Також до створення Асоціації причетний Михайло Добнєв.

Він також є співзасновником ТОВ “Веспром” – фірми, на яку, за даними ЗМІ, було оформлено яхту (нині її продано) старшого сина Януковича “Центуріон”.

Другим співзасновником “Веспрому” є Олександр Колесник, відомий як “технічний” засновник фірм Олександра Януковича, старшого сина президента.

Наприклад ТОВ “Українсько-інвестиційний союз”, що будує яхт-клуб, рекреаційний комплекс та реставрує історичні будинки на набережній в Балаклаві.

В останній фірмі у Колесника частка 40 грн., у Олександра Януковича – 4 млн. гривень.

Понад 50% статутного капіталу Асоціації “ДРФЦ” у 2011 році року було оформлено на ТОВ “ДРФЦ”, яке засновано кіпрською фірмою Blodwyn enterprises limited.

На ТОВ “ДРФЦ” минулого року було оформлено контроль над ВАТ “Центральна збагачувальна фабрика “Калінінська”, ТОВ “ЦЗФ “Узлівська”, ТОВ “Донбаський збагачувальний комбінат”, повідомляє УП.

Директором ТОВ “ДРФЦ” є депутат Донецької облради від Партії регіонів Олексій Мотін, який був директором Асоціації “ДРФЦ” до середини 2010 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.