Новини України. 22 червня. Лідер партії “Батьківщина” Юлія Тимошенко переконана, що влада навмисно обрала недосвідченого суддю для виконання своєї вказівки про її засудження за результатами судового розгляду порушеної проти неї “газової” справи.

Юлія Тимошенко
Тимошенко вірить, що переможе "судилище"

“Призначений суддя, який буде здійснювати це судилище. Це людина, яка працює суддею трошки менше, ніж два роки. Людина, яка не має ніякого досвіду, призначена указом президента на цю посаду і цій людині довіряють розглядати одну з самих політичних справ, яка носить ознаки політичних репресій. Цю людину указом Януковича трошки більше, ніж за місяць до цієї справи переводять з Київської області в Печерський районний суд”, – сказала Юлія Тимошенко сьогодні на прес-конференції, передає прес-служба “Батьківщини”.

За її словами, влада намагається якомога швидше розправитися з опозицією.

“Вони будуть намагатися судовий процес провести з порушеннями всіх законів в пришвидшеному режимі. Я переконана, що таке завдання перед цим молодим, але “здібним” суддею вже поставлено, але це не значить, що у них це вийде”, – додала Тимошенко.

Лідер партії “Батьківщина” переконана, що “вирок Печерського суду вже давно написаний в Адміністрації Януковича, вичитаний особисто ним і доведений до судді”.

“Це судилище буде відбуватися за персональною вказівкою Віктора Януковича. Все, що відбувається навколо мене – це є спроба Віктора Януковича знищити мене як свого конкурента. Це його спроба зробити розправу зі мною, як з його конкурентом. У мене ніяких побоювань, ніякого розпачу немає. Я знаю, що це – судилище, я знаю, що воно заготовлено оточенням Януковича, я знаю, що вони хочуть виходити на самі жорсткі і самі безпрецедентні рішення, але я також вірю в те, що їм нічого не вдасться”, – заявила Юлія Тимошенко.

Newsmarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.