Новини України. 3 червня. Віктор Янукович попередив Табачника та голову Державної служби молоді та спорту України Равіля Сафіулліна, що вони будуть звільнені у разі, якщо не проводитимуть адекватну гуманітарну політику.

Дмитро Табачник
Янукович готує Табачнику відставку

Про це глава держави заявив під час засідання Ради регіонів.  “Я хочу попередити пана Табачника разом з Сафіулліним, якщо ви будете проводити таку політику, яка сьогодні не єднає молодь, а змушує її виходити на вулиці з різними гаслами, ви закінчите тим, чим закінчили ваші попередники на минулому засіданні уряду. Це дуже швидко закінчиться”, – наголосив Президент.

В.Янукович також розкритикував деяких керівників регіонів, які також, за його словами, не займаються гуманітарною політикою. “Ви сидите, склали руки, і дивитесь, чим це закінчиться, не займаєтесь взагалі гуманітарною політикою, вихованням молоді і не робите просвітницьких програм”, – додав Янукович.

Він також зауважив, що в цілому гуманітарна політика держави у сфері освіти, культури вкрай неефективна. “В цілому гуманітарний блок уряду заслуговує на дуже низьку оцінку. Я хочу окремо звернутись до міністра культури Кулиляка: будете сидіти, як зараз сидите, це закінчиться погано”, – додав глава держави.

Джерело УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.