Новини України. 20 червня. Янукович позбавив соціального захисту чорнобильців, дітей війни та військових пенсіонерів.

Віктор Янукович
Янукович позбавив пільг чорнобильців, військових пенсіонерів

Влада позбавила соціального захисту чорнобильців, дітей війни та військових пенсіонерів. Про це повідомив міністр праці та соціальної політики опозиційного уряду, член фракції «БЮТ-Батьківщина» Андрій Павловський.

За його словами, змінами до Держбюджету-2011, які вже підписав Янукович, суттєво обмежено або ж взагалі скасовано соціальні виплати і пільги зазначеним категоріям громадян, повідомляє прес-служба БЮТ.

«Тепер норми законів, які гарантували соціальний захист цим категоріям громадян, будуть застосовуватися тільки за рішенням Кабінету міністрів і тільки у разі наявності коштів. А оскільки у Януковича і Азарова соціальна сфера завжди фінансується за залишковим принципом, то чорнобильці, діти війни та військові пенсіонери можуть забути про соціальні пільги», – переконаний депутат.

Павловський зазначив, що влада внесла ці зміни «таємно, підло, з голосу при обговоренні змін до Держбюджету». При цьому він додав, що це рішення прямо порушує статтю 22 Конституції, яка забороняє звуження прав громадян, в тому числі соціальних, а також суперечить рішенню КСУ, який заборонив змінами до бюджету вносити зміни до інших законів.

Окрім того, Андрій Павловський заявив, що це рішення також позбавить можливості громадян звертатися до суду щодо відстоювання своїх соціальних прав, а таких справ зараз у судах більше 250 тисяч. «Тепер громадяни навіть у суді не зможуть відсудити те, що їм належить по праву», – резюмував народний депутат.

NewsMarket

Кумедне від NewsMarket: дізнайтесь, яке прізвисько придумали хакери для Кернеса

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.