Новини політики. 23 червня. Влада розраховує на участь національного та іноземного бізнесу у проведенні реформ в Україні.

Віктор Янукович
Янукович визнав, що для країни потрібні інвестиції

Як повідомила прес-служба глави держави, про це президент Віктор Янукович заявив під час засідання Ради вітчизняних та іноземних інвесторів.

Янукович наголосив, що для нього дуже важливо почути думку бізнесу стосовно розвитку країни.

“Для мене дуже важливе відчуття того, що той барометр, що є в державі в особі бізнесу, підкаже: у той бік дме вітер чи ні”, – наголосив глава держави.

Він пообіцяв, що пропозиції, які висловили вітчизняні та іноземні інвестори на засіданні Ради інвесторів, будуть покладені в основу відповідного протоколу і спеціального доручення.

Крім того, президента Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР) Томаса Мірова Янукович запевнив у тому, що впровадження реформ в Україні відбуватиметься з урахуванням точки зору інвесторів.

Президент України також закликав бізнес бути соціально відповідальним.

“Більшість із вас несе соціальну відповідальність у державі. Окрім того, що ви є роботодавці, я знаю, що більшість ваших компаній беруть участь у різних соціальних проектах. І це дуже важливо”, – заявив глава держави.

Слід зазначити, що перед початком засідання Ради вітчизняних та іноземних інвесторів Янукович провів зустрічі з Лакшмі Мітталом, головою Ради директорів компанії “АрселорМіттал”; Яном Кульчиком, президентом компанії “Кульчик Холдинг С.А.”; Грегом Пейджом, президентом компанії “Каргілл Інк.”; Михайлом Фрідманом, головою наглядової ради консорціуму “Альфа-Групп”.

Джерело Gazeta.ua

Про економіку від Newsmarket: Ахметов пообіцяв вкласти в розвиток України 10-12 млрд дол

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.