Новини України. 3 червня. Янукович особисто зацікавлений у списанні олігархам 24 мільярдів боргів перед державою, повідомляє прес-служба “Батьківщини”.

Януковичу вигідно списати борги олігархам

Підписання Януковичем закону України № 3319-VI «Про деякі питання заборгованості за спожитий природний газ та електричну енергію» свідчить про його власну зацікавленість в реалізації закладеної в цей закон мегакорупційної схеми.

Цим законом Янукович та Партія регіонів списали українським олігархам, які «працюють» у сфері енергетики, 24 мільярда гривень боргів перед «Нафтогазом» та державою.

Прості люди, у більшості випадків тулячи копійку до копійки, сплачують приватним компаніями за газ, електрику, житлово-комунальні послуги. Але 24 мільярда таких грошей так і не дійшли до бюджету та «Нафтогазу», вони осіли в бездонних кишенях олігархів, і тепер своїм законом Янукович цю крадіжку «освятив»: списав найбагатшим людям України борги перед державою.

В той же час для пересічних громадян, які через нестачу коштів не можуть сплачувати за послуги вчасно, режим Януковича відновив пеню та дозволив навіть конфісковувати житло.

Показово, що саме того дня, коли Янукович списав борги олігархам, його кишеньковий Конституційний суд ухвалив рішення, який дозволив примусове вторгнення в приватне житло громадян з метою арешту майна, навіть якщо суд ще не визнав їх боржниками за послуги, а лише розглядає це питання.

В такому нерівному ставленні Януковича до громадян нема нічого дивного. Вже ні для кого не секрет, що його так звані реформи проводяться коштом незаможної більшості для десятка найбагатших та впливовіших родин.

Ні для кого не є таємницею міцний політичний та фінансовий союз Януковича із власником РУЕ Фірташем, який і отримає найбільшу вигоду від зазначеного закону, і заради якого Янукович вже спустошив державні резерви газу на 12 мільярдів кубів.

Newsmarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.