Новини політики. 8 червня. Янукович отримав величезні повноваження, яких не було в жодного з українських президентів. Він може представлятися по всьому світу просто як цар. Про це журналістам в Одесі заявив Анатолій Гриценко.

Віктор Янукович
Гриценко радить Януковичу не прогавити свій шанс

Він закликав Януковича усвідомити свою відповідальність. «Якщо за 15 місяців твій рейтинг впав вдвічі й продовжує падати, при цьому успіхів нема, команда краде більше за попередню, треба прийняти рішення.

Або залишитися у цій ролі й перетворитися на Мубарака, Каддафі й закінчити, як вони. Або стрепенутися, перетасувати команду, вигнати тих, хто краде й отримати ще один шанс», повідомляє прес-служба “Громадянської позиції”.

Гриценко погоджується, що ставати реформатором за низького рейтингу складно, але іншого шансу в чинного президента може вже не бути. «Сьогодні народу від Януковича потрібен позитивний сигнал.

Наприклад, миттєва реакція на журналістські розслідування. Оприлюднили інформацію про Бойка – того наступного дня звільнили, оприлюднили про Єжеля – його спіткала така ж доля. Тоді нові Єжель і Бойко знатимуть, що жартувати не варто. І не варто плутати свою кишеню з суспільною», – зазначив лідер «Громадянської позиції».

Newsmarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.