Новини політики. 27 чернвя. Президент при бажанні може позбавити колишніх чиновників державних дач, і якщо цього не зробив – значить, просто не хоче.

Янукович хоче щоб чиновники жили на державних дачах

Про це заявив екс-президент України Леонід Кравчук, коментуючи розшарування між багатими і бідними в країні.

“У той час, коли країна знаходиться у скрутному становищі, коли криза економічна ще не подолана, коли пенсіонер має 800 або 900 гривень і ледве зводить кінці з кінцями, держава повинна на власному прикладі показати, як влада повинна жити, знаючи рівень життя народу” , – заявив Кравчук.

Екс-президент нагадав, що Володимир Ульянов жив у Кремлі у двох кімнатках площею 31 квадратниц метр разом з дружиною та сестрою. У Сталіна також були дві кімнати, дві шинелі, дві пари юхтових чобіт і залізне ліжко. Зараз влада перейшла на інші стандарти, зазначає Кравчук: і Ющенко, і Кучма користуються державними дачами.

Леонід Кучма побудував в Україні, наскільки мені відомо, 7 або 9 державних дач, в тому числі цілі комплекси в Київській області, в Криму. Більше того, Верховна рада рядком призначає кошти для їх утримання. І вони живуть”, – додав Кравчук.

“Президент указом може всіх людей, які користуються державними дачами, позбавити користування ними. Це можна зробити легше, простіше, не вимагаючи консультацій. Раз це не робиться, значить, цього не хочуть. Ось це якраз найлегше зробити – позбавити. Це можна зробити указом президента. Тому що немає закону в Україні, де написано, що люди повинні жити в державних дачах. Закону жодного не знайдете!” – підсумував перший президент незалежної України.

Джерело Радио Свобода

Політика від Nеwsmarket: Тимошенко справді можуть недопустити до виборів – Янукович

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.