Новини здоров’я. 8 червня. Всім нам необхідно піклуватися про свої очі заздалегідь.

Піклуйтесь про свої очі заздалегідь

Зір залежить від багатьох чинників, включаючи спадковість, необхідність сидіти перед комп’ютером, звичку дивитися телевізор, пристрасть до ігор в мобільному телефоні і т.д. Сучасні технології дозволяють впоратися з багатьма очними хворобами, позбавляючи пацієнтів від необхідності носити окуляри. Тим не менш, найкращим способом лікування є профілактика.

1. Для початку слід знати, що куріння – ворог зору. У курців звужуються кровоносні судини, включаючи дрібні капіляри в очах. Це може призвести до дегенерації макули і пошкодження зорового нерва.

2. Носіть сонцезахисні окуляри. Сонячна радіація діє не тільки на шкіру, але і на очі. Ультрафіолет підвищує шанси розвитку катаракти та меланоми. Намагайтеся носити спеціальні окуляри, які захищають від ультрафіолетових променів.

3. Не користуйтеся краплями від почервоніння очей. Вони справді допомагають позбутися від непривабливого зовнішнього вигляду, але надмірне захоплення цими засобами може призвести до подразнення, паління і пошкодження рогівки ока.

4. Їжте овочі, такі як морква, шпинат і капуста. Вони багаті антиоксидантами, що захищають зір. Слідкуйте за гігієною: завжди мийте руки, перш ніж надягати або знімати контактні лінзи. Не носіть лінзи занадто довго без рекомендації лікаря. Недотримання цих правил може стати причиною інфекції і пошкодження рогівки.

5. Регулярно навідуйтеся до окуліста. Лікар зможе помітити потенційну проблему перш, ніж вона дасть про себе знати неприємними симптомами.

Джерело Zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.