Новини медицини. 6 червня. Як показує життя, жінки та чоловіки до стану свого здоров’я ставляться по-різному. Жінка зазвичай прислухається до своїх відчуттів і, якщо щось її не влаштовує, вживає заходів.

Лікарі сьогодні без проблем визначать необхідний рівень антиоксидантів

Можливо тому жінки живуть довше? Чоловіки до пори до часу приндяться: їм здається нижче своєї гідності зізнатися в болях, слабкості, дискомфорті. Вони рідкісні пацієнти поліклінік, відзначають в експерти.

Адже так легше за все прогавити хворобу. Ще складніше з дітьми. Часто обстеження призначаються вже тоді, коли зміни стали очевидними. А вести дитину на “профілактичний” аналіз крові зважиться не кожна мама. Зовсім інша справа – вимірювання рівня імунітету на біофотонному сканері – за хвилину, безболісно і безпечно.

Був випадок, коли медичний центр “НоуХауМед” приїхала сім’я. Чоловік привіз дружину-домогосподарку, яка вирішила перевірити загальний тонус організму на апараті біофотонний сканер. Діти теж потрапили на прийом до лікаря. Пацієнтка доклала до апарату долоню, він “подумав” – і на екрані монітора з’явилася різнокольорова шкала. Її кольори – показник кількості антиоксидантів в організмі. Якщо результат припав на червону або помаранчеву частину шкали – вміст цих сполук низький – від 10 до 30 тисяч, на жовту – середній – від 30 до 50, зелену і синю – високий – 50 тисяч і більше.

У жінки їх виявилося 42 000, тобто особливого приводу для занепокоєння у неї немає. Можливо, вона просто сильно втомлюється. Дослідження зацікавило чоловіка. Через хвилину-другу сканер видав його показники – 24 тисячі антиоксидантів, що мало і говорить про необхідність подальшого обстеження та оздоровлення. Заодно вирішили перевірити і дітей. Рівень обох виявився не набагато вище батькового.

Показники цієї сім’ї, коли у мами вони середньо-високі, а у тата і дітей – критично низькі, скоріше, правило, ніж виняток, відзначають експерти. Це велика рідкість, і все-таки траплялися пацієнтки, у яких антиоксиданти зашкалювали за 60 тисяч. Разом з тим важко згадати дитину з середнім вмістом. От і судіть після цього про рівень імунітету наших дітей, зауважують лікарі клініки.

Кількість антиоксидантів говорить про рівень захисту організму від вільних радикалів. Відомо, що вільні радикали, нестабільні молекули, здатні відбирати електрони у здорових молекул, що призводить клітини до ослаблення і мутацій, а організм – до старіння і хвороб. Природний і ефективний захист проти радикалів – антиоксиданти. Їх вимірюють за рівнем каротиноїдів, кольорових сполук, що знаходяться в роговому шарі шкіри. Каротиноїди організм черпає в основному з продуктів з яскравим забарвленням – моркви, цитрусових, червоної риби. Багато в чому кількість антиоксидантів в організмі залежить від того, скільки людина щодня з’їдає свіжих овочів і фруктів, і від її способу життя. Ланцюжок вибудовується такий: багато каротиноїдів (антиоксидантів) – менше вільних радикалів – максимум здорових клітин.

Але виявилося, що впоратися із проблемою за допомогою тільки вживання яскравих продуктів майже неможливо. Дослідники з’ясували, що природний антиоксидант, стикаючись з вільним радикалом, “жертвує” йому один свій електрон, і в результаті сам стає вільним радикалом. Тобто істотно нічого не змінюється. Вирішити завдання сьогодні можна за допомогою препаратів-нутрицевтиків, серед яких є особливі антиоксиданти – з одним зайвим електроном в молекулі. Вони нейтралізують вільні радикали, а самі при цьому не “перероджуються”.

Особливо помітне таке клітинне перетворення на фігурі людини. Оскільки вільні радикали “окуповують” жирову тканину, після антиоксидантного курсу лікування людина стає стрункою і більше не набирає зайву вагу. Паралельно йдуть всі хвороби: від бронхіальної астми до псоріазу, від інфаркту, інсульту і до передонкологічних захворювань, від ендокринних порушень і до репродуктивних проблем. Клітини-то працюють нормально, і в цьому можна переконатися на наступних діагностичних дослідженнях.

“Над створенням цього сканера працювали дослідники 66 країн. Вчені Оксфордського університету, на базі якого було розроблено цей апарат, у 2005 році отримали нагороду Американської бізнес-асоціації в сфері нанотехнологій. Сьогодні результати їх роботи можуть оцінити і українці. На кожне дослідження на сканері “Фарманекс” видається сертифікат”, – відзначила науковий керівник клініки Олена Шевченко.

За матеріалами НоуХауМед

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.