Новини медицини. 6 червня. Як показує життя, жінки та чоловіки до стану свого здоров’я ставляться по-різному. Жінка зазвичай прислухається до своїх відчуттів і, якщо щось її не влаштовує, вживає заходів.

Можливо тому жінки живуть довше? Чоловіки до пори до часу приндяться: їм здається нижче своєї гідності зізнатися в болях, слабкості, дискомфорті. Вони рідкісні пацієнти поліклінік, відзначають в експерти.
Адже так легше за все прогавити хворобу. Ще складніше з дітьми. Часто обстеження призначаються вже тоді, коли зміни стали очевидними. А вести дитину на “профілактичний” аналіз крові зважиться не кожна мама. Зовсім інша справа – вимірювання рівня імунітету на біофотонному сканері – за хвилину, безболісно і безпечно.
Був випадок, коли медичний центр “НоуХауМед” приїхала сім’я. Чоловік привіз дружину-домогосподарку, яка вирішила перевірити загальний тонус організму на апараті біофотонний сканер. Діти теж потрапили на прийом до лікаря. Пацієнтка доклала до апарату долоню, він “подумав” – і на екрані монітора з’явилася різнокольорова шкала. Її кольори – показник кількості антиоксидантів в організмі. Якщо результат припав на червону або помаранчеву частину шкали – вміст цих сполук низький – від 10 до 30 тисяч, на жовту – середній – від 30 до 50, зелену і синю – високий – 50 тисяч і більше.
У жінки їх виявилося 42 000, тобто особливого приводу для занепокоєння у неї немає. Можливо, вона просто сильно втомлюється. Дослідження зацікавило чоловіка. Через хвилину-другу сканер видав його показники – 24 тисячі антиоксидантів, що мало і говорить про необхідність подальшого обстеження та оздоровлення. Заодно вирішили перевірити і дітей. Рівень обох виявився не набагато вище батькового.
Показники цієї сім’ї, коли у мами вони середньо-високі, а у тата і дітей – критично низькі, скоріше, правило, ніж виняток, відзначають експерти. Це велика рідкість, і все-таки траплялися пацієнтки, у яких антиоксиданти зашкалювали за 60 тисяч. Разом з тим важко згадати дитину з середнім вмістом. От і судіть після цього про рівень імунітету наших дітей, зауважують лікарі клініки.
Кількість антиоксидантів говорить про рівень захисту організму від вільних радикалів. Відомо, що вільні радикали, нестабільні молекули, здатні відбирати електрони у здорових молекул, що призводить клітини до ослаблення і мутацій, а організм – до старіння і хвороб. Природний і ефективний захист проти радикалів – антиоксиданти. Їх вимірюють за рівнем каротиноїдів, кольорових сполук, що знаходяться в роговому шарі шкіри. Каротиноїди організм черпає в основному з продуктів з яскравим забарвленням – моркви, цитрусових, червоної риби. Багато в чому кількість антиоксидантів в організмі залежить від того, скільки людина щодня з’їдає свіжих овочів і фруктів, і від її способу життя. Ланцюжок вибудовується такий: багато каротиноїдів (антиоксидантів) – менше вільних радикалів – максимум здорових клітин.
Але виявилося, що впоратися із проблемою за допомогою тільки вживання яскравих продуктів майже неможливо. Дослідники з’ясували, що природний антиоксидант, стикаючись з вільним радикалом, “жертвує” йому один свій електрон, і в результаті сам стає вільним радикалом. Тобто істотно нічого не змінюється. Вирішити завдання сьогодні можна за допомогою препаратів-нутрицевтиків, серед яких є особливі антиоксиданти – з одним зайвим електроном в молекулі. Вони нейтралізують вільні радикали, а самі при цьому не “перероджуються”.
Особливо помітне таке клітинне перетворення на фігурі людини. Оскільки вільні радикали “окуповують” жирову тканину, після антиоксидантного курсу лікування людина стає стрункою і більше не набирає зайву вагу. Паралельно йдуть всі хвороби: від бронхіальної астми до псоріазу, від інфаркту, інсульту і до передонкологічних захворювань, від ендокринних порушень і до репродуктивних проблем. Клітини-то працюють нормально, і в цьому можна переконатися на наступних діагностичних дослідженнях.
“Над створенням цього сканера працювали дослідники 66 країн. Вчені Оксфордського університету, на базі якого було розроблено цей апарат, у 2005 році отримали нагороду Американської бізнес-асоціації в сфері нанотехнологій. Сьогодні результати їх роботи можуть оцінити і українці. На кожне дослідження на сканері “Фарманекс” видається сертифікат”, – відзначила науковий керівник клініки Олена Шевченко.
За матеріалами НоуХауМед